Güvenlik kamerası, güvenlik kamera sistemleri fiyatı, ip güvenlik kamerası ve kablosuz kamera fiyatları satış sitesi.

Kablosuz ip kamera fiyatları   Güvenlik kamerası fiyatı   Kamera kayıt cihazı  Güvenlik kamera sistemi

Kapat

Hakkımızda


Besta Bilişim olarak uzun zamandır süren sektör deneyimimiz ve müşterilerimizin isteklerini doğru analiz edebilen dinamik ekibimiz ile birlikte 2016 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bu süreçte gelen talepler doğrultusunda kendimizi daha da geliştirerek güvenlik kamera sistemleri üzerine çalışmalarımıza ve yolumuza devam ediyoruz. Ekip olarak müşterilerimizi anlamanın ve isteklerine cevap verebilmenin önemini her zaman aklımızda tutarak hareket ediyor ve sektörümüzde yaşanan tüm yenilikleri takip ederek az fiyat yüksek fayda anlayışı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. 

güvenlik kamerası sistemleri istanbul

 

Zaman içinde müşterilerimiz ile karşılıklı oluşturduğumuz güven sebebiyle İstanbul'da ki en iyi güvenlik firmaları arasında gösterilmeye başlandık. Müşterilerimizin taleplerini doğru analiz etmek ve ihtiyaca yönelik ürün sunmak ise daima ilk hedefimiz olarak kalacak. Geçen yılların üzerine şuan da Kadıköy'de 450 m2 merkezimiz ve perpa ticaret merkezinde bulunan toplam 3 şubemiz ile kurulduğumuz günden bu yana yanlızca pozitif olarak değişmekteyiz. Tüm şubelerimizde kablosuz kamera modelleri, ahd kamera sistemleri, ip güvenlik sistemleri başta olmak üzere güvenlik sektörüne ait her ürünü bulabilmeniz mümkün. Web sitemizde bulunan tüm ürünleri stoğumuzda bulundurmamız sebebiyle siparişleriniz aksi belirtilmediği takdirde aynı gün kargoya verilmektedir. Tüm şubelerimizde toptan kamera satışı yapılmasının yanı sıra aynı zamanda perakende olarak alışveriş yapmanız da mümkün. 

 

güvenlik kamerası fiyatları     kablosuz kamera fiyatları

 

 

banner
banner
banner
banner
SENDEN KAÇMAZ !

Besta Bilişimin İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

Güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamerası fiyatları ve güvenlik kamerası satışı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır