Güvenlik kamerası, güvenlik kamera sistemleri fiyatı, ip güvenlik kamerası ve kablosuz kamera fiyatları satış sitesi.

Kablosuz ip kamera fiyatları   Güvenlik kamerası fiyatı   Kamera kayıt cihazı  Güvenlik kamera sistemi

Kapat

İade ve Değişim


Değişim

Kargo teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içinde satın aldığınız ürünü değiştirebilirsiniz. Kargonun geliş/gidiş süresi göz önüne alındığında vakit kaybı yaşamamanız için satın alacağınız ürünün mevcut sisteminiz ile uyumluluğu konusunda müşteri temsilcilerimizden teyit almanızı öneririz.

 

İade 

Sitemizden satın aldığınız ürün ya da ürünleri orijinal ambalajı bozulmadan, size gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak tarafımıza iletmeniz halinde iade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 24 saat içinde iade süreci başlatılmaktadır. İade işlemleriniz satın alma esnasında kullandığınız ödeme şekli ile yapılmaktadır. Bu süreçte kredi kartınıza yapılan iadelerde bankaların iade süresi değişebilmektedir. 

Önemli not : Yeniden satılabilirliği bozulmuş, tahrip edilmiş ve faturası ile birlikte gönderilemeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

banner
banner
banner
banner
SENDEN KAÇMAZ !

Besta Bilişimin İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

Güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamerası fiyatları ve güvenlik kamerası satışı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır