Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Seagate6
Fiyat (TL)
-

Hard Disk Modelleri

Hard Disk Fiyatları

Besta bilişim olarak harddisk fiyatları ve modelleri konusunda en ucuz fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamızda en iyi güvenlik diski modellerini bulup satın alma yapabilirsiniz. Güvenlik kamera sisteminiz için her kapasitede kayıt cihazı harddisk tedariğini firmamızdan yapabilirsiniz. Besta güvenlik firmamızda seagate , samsug ve western digital marka güvenlik diski satışı yapılmaktadır.

Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Firmamızdan satın al ma yaptığınız tüm harddisk modellerini güvenlik kamerası kayıt cihazlarınızda kullanabilirsiniz. En çok saılan modeller arasında 500 gb güvenlik diski , 1tb güvenlik kayıt cihazı diski, 2 tb dvr kayıt cihazı harddiski ve 4tb güvenlik kamerası harddiski üst sıraları çekmektedir. Güvenlik diski fiyatları normalde yüksek olurken besta bilişim bu fiyat farkını ortadan kaldırarak ucuza satış yapmaktadır.

Güvenlik kamerası harddisk

 

Arama etiketleri : 500 gb dvr kayıt cihazı harddisk , 1 tb kamera için harddisk , 2 tb kayıt cihazı hardiski , 4 tb güvenlik sistemi harddiski

 

banner
banner
banner
banner
SENDEN KAÇMAZ !

Besta Bilişimin İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

Besta Bilişim © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır